actuary actuary دوشنبه 14 تیر 1395 01:49 ب.ظ نظرات ()

 

IAAHS، به عنوان یك بخش درمان جدید در سال 2003 ایجاد شد و این در حالی است كه ایجاد بخش­ های عمر و بازنشستگی در حال بررسی است. توسعه دیگر، افزودن كمیته­ ای برای پاسخ به نیازهای انجمن­ ها و اعضای شان بود. ماهیت و تعهدات این بخش‌ها در طول زمان و با تكامل نیازها تجدید نظر و اصلاح شده است كه بخشی از آن ها توسط زیر كمیته­ هایی حمایت شده است. در ابتدای سال2003 كمیته­های زیر دایر شد:

o اجرایی[1]                                                                                                              

o   اعتبارگزاری[2]                        

o   رایزنی و مساعدت[3]          

o   ممیزی[4]                                 

o  آموزش، ریسك­ های مالی، مستمری و مزایای كاركنان، حسابداری بیمه، قانون گزاری بیمه

o  نام نویسی[5]                     

o  حرفه ­ای گری                        [6]

o  خدمات به اعضای فردی، تامین اجتماعی و ارتباطات فوق‌ملیتی

در راستای تحقق سیاست­های IAA مبنی بر برگزاری همایش­ های بین­ المللی اكچوئری، بیست­ و­ هفتمین همایش، كه اولین همایش در ساختار جدید به حساب می­ آمد، در سال 2002 در مكزیك برگزار شد و همایش بعدی در سال 2006 در پاریس بود. همایش ­های بعدی قرار است در سال 2010 در آفریقای جنوبی و در سال 2014 در ایالات متحده برگزار شود.

در سیاست جدید، جلسات هیات مدیره كه هر سال دو بار برگزار می­ شود در كشورهای مختلف و معمولاً در قاره­ های مختلف برنامه‌ریزی شده است. جلسات كمیته ­های ذی ربط، قبل از جلسات هیات مدیره در همان محل برگزار می­ شود اما ممكن است جلسات اضافی در قالب حضوری، تلفن تصویری و جلسات الكترونیك برنامه‌ریزی كنند. IAA از ارتباطات الكترونیكی بهره كاملی می ­برد و به انجمن مجازی و بدون كاغذ مبدل شده تا هزینه ­های عملیاتی خود را تا حد امكان كاهش دهد و دسترسی یكسانی را برای اكچوئری ­ها در محل­ های مختلف ایجاد كنند. اطلاعیه ­ها و صورت­ جلسات IAA در پایگاه اینترنتی www.actuaries.org موجود است.

 [1] Executive

[2] Accreditation

[3] Advice And Assistance

[4] Audit

[5] Nominations

[6] Professionalism